Teaching Awards

Cambridge ESOL, İngilizce öğrenenlere sunduğu sınavların yanında yabancı dil öğretmenlerine de uluslararası geçerliliği olan sertifikalar edinme imkanı sunmaktadır.

The Teaching Knowledge Test (TKT) uluslarası geçerliliği olmak ve öğretmenlerin kendine güvenlerini artırmakla kalmayıp dünyanın neresinde olursa olsun ilköğretim ya da orta öğretimde çalışan veya  yetişkinlere ders veren tüm yabancı dil öğretmenlerinin iş imkanlarını daha da geliştiren ve yükselten bir sertifika sınavıdır.

CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults -Yetişkinlere İngilizce Öğretmenliği Sertifikası), ve daha ileri düzeyde olan DELTA (Diploma in English Language Teaching to Adults - Yetişkinlere İngilizce Öğretmenliği Diploması) da mevcuttur. Çocuklara İngilizce öğretmenliği konusunda uzmanlaşmak isteyenlere de sertifika alma imkanı sunulmuştur (CELTYL).

Yabancı dil öğretmenlerini ya da öğretmen olmak isteyenleri ilgilendiren bu sertifika ve diplomalar konusunda ayrıntılı bilgi www.CambridgeESOL.org/teaching  web sitesinde mevcuttur.

 

 
Forum  |  Duyurular  |  Sınav Sonuçları   |  Hakkımızda  |  iletişim
Copyright © ARTİDİL, 2001-2009. All Rights Reserved