Dünyada birçok ülkede milyonları İngilizce konuşturduktan sonra şimdi Türkçe destekli olarak internet bağlantısı olan herkese İngilizce öğretmeyi ve konuşturmayı amaçlamaktadır.

Eduline Eğitim Teknolojileri ile North Alabama Üniversitesinin geliştirdiği ortak proje çerçevesinde arzu eden tüm kullanıcılar İngilizce seviyelerini belirlemek için İnternet üzerinden sınava girebilecek ve North Alabama Üniversitesinden sertifika alabileceklerdir.

Proje çerçevesinde Belediyelerle yapılan işbirliği sayesinde, projeye dahil olan Belediye sınırları içinde yaşayan, İngilizce öğrenmek ve özellikle konuşmak isteyen vatandaşlar 10 seviyeden ve toplamda 850 ders saatinden oluşan New English Discoveries Online programına 30 TL ödeyerek 3 aylık dönem için üye olabilecek ve 7 gün 24 saat çalışabileceklerdir. (Yurt dışında New English Discoveries Online'ın fiyatı 100 Euro'nun üstündedir)

Sitemizde, New English Discoveries Online ile ilgili daha detaylı bilgi, Demo ve Rehberli Tur, projeye kabul edilen Belediyelerin isimlerini, kayıt şartlarını görebilirsiniz.

 
Forum  |  Duyurular  |  Sınav Sonuçları   |  Hakkımızda  |  iletişim
Copyright © ARTİDİL, 2001-2009. All Rights Reserved